ŚPIWOREK

Śpiworki występują w dwóch wersjach: na ciepłe dni- wersja na camping, noc w hotelu, pod namiotem; na chłodne dni- wersja do gondoli na jesienno-zimowe spacery, noclegi w hotelach czy nawet sanki. 

Wiosna-Lato

Materiał: oddychająca dzianina dresowa i wodoodporny, wzorzysty materiał. Wypełnienie to sztuczny, antyalergiczny puch; zamki po dwóch stronach oraz ściągacz w panelu przednim. 

Wymiary: 45×80 cm

Śpiworek zaprojektowany z myślą o najmłodszych podróżnikach. Sprawdza się w hotelu, pod namiotem, na campingu i wszędzie tam, gdzie nie mamy ze sobą łóżeczka turystycznego. Dzieciątko w śpiworku jest otulone i bezpieczne całą noc i w trakcie popołudniowych drzemek. Miękkie wypełnienie sprawia, że nie potrzebujemy materacyka, kocyka, więc pakujemy śpiworek w worek i w drogę!! 

 

CENA: 249zł

Śpiworek- co i jak?

Jesień-Zima

Materiał: polar minky i wodoodporny, wzorzysty materiał. Wypełnienie to sztuczny, antyalergiczny puch; zamki po dwóch stronach oraz ściągacz w panelu przednim. 

Wymiary: 45×80 cm

Śpiworek stworzony, aby maksymalnie przyspieszyć wyjścia z domu na zimowe spacery. Dwa zamki ułatwiają korzystanie a ściągacz w panelu górnym dodatkowo chroni przed chłodem. Dużo puchowego wypełnienia sprawia, że w śpiworku śpi się jak na mięciutkiej chmurce. Jest bardzo ciepły i praktyczny. Dzięki niemu można zrezygnować z ciężkich do ubierania kombinezonów. W gondoli na zimę wystarczy mieć śpiworek!!!

 

CENA: 249 zł

Śpiworek- co i jak?