O mnie

o mai

O sobie pisać najgorzej. Jestem pomysłodawcą i lokomotywą całego tego zamieszania. Krawcową z zamiłowania, a akustykiem z wykształcenia. Przez kilka minionych lat byłam pracownikiem służby zdrowia. co porzuciłam dla e-commerce, czyli rzuciłam się na głęboką wodę. Projektuję i szyję akcesoria, bo lubię tworzyć. Poza tym jest to jedyne zajęcie, które mogę robić po nocach. W życiu nie lubię się nudzić i siedzieć w jednym miejscu. Każdy dzień zaczynam bieganiem po lesie, który mam za domem. Po powrocie zawsze wypijam kubek kawki typu ,,parzuszka”.  W wolnych chwilach lubię porozbijać się po kamieniach i korzeniach na rowerze.

Dział produkcji

Franek. Tester produktów marki projekt kocyk. Po mamie i tacie ma brak umiejętności siedzenia w jednym miejscu, więc wszędzie go pełno. Pracuje jako model i kontroler jakości. Wypróbował wszystkie produkty na własnej skórze i nigdy nie narzekał. Każdy dzień rozpoczyna od kawki (zbożowej). W wolnych chwilach lubi pojeździć na rowerze w ,,kaska”.

Dział wsparcia

o franku

o pracowni

Wszystkie produkty powstają w wymarzonej, pracowni na poddaszu. Tu przez jedno okno widać tajemniczą górę Ślężę i wschody księżyca, a przez drugie las i zachody słońca. Tu nie potrzeba radia i telewizora. Pracę umila śpiew drozdów i skowronków, a nocą pohukiwanie sów. Za domem jest las i łąki, które inspirują.